Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    Продукти маркирани с 'температура'

    Преглед като Таблица Списък
    Подреди по
    Показвай на страница
    Paracedol kids съдържа активно вещество парацетамол с болкоуспокояващо и понижаващо температурата действие. Парацедол се прилага през устата и е предназначен за употреба в детска възраст. Облекчава болката при никнене на зъби, зъбобол и възпалено гърло и понижава температурата при настинки, грип и детски инфекции. Също така се препоръчва за понижаване на високата температура, появила се като реакция след ваксинация.

    ПАРАСЕДОЛ ЗА ДЕЦА 120 мг / 5 мл*120 мл

    Paracedol kids съдържа активно вещество парацетамол с болкоуспокояващо и понижаващо температурата действие. Парацедол се прилага през устата и е предназначен за употреба в детска възраст. Облекчава болката при никнене на зъби, зъбобол и възпалено гърло и понижава температурата при настинки, грип и детски инфекции. Също така се препоръчва за понижаване на високата температура, появила се като реакция след ваксинация.
    7,55 (BGN)
    Парацетамол е слаб до умерено силен аналгетик и антипиретик и се препоръчва за лечение на повечето болкови и фебрилни състояния, например главоболие, включително мигрена и тензионно главоболие, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менструални болки, възпаление на гърлото, както и за облекчаване на неразположението при висока температура и болки при простудни - заболявалия.

    ПАРАЦЕТАМОЛ Адифарм 500 мг таблетки*20

    Парацетамол е слаб до умерено силен аналгетик и антипиретик и се препоръчва за лечение на повечето болкови и фебрилни състояния, например главоболие, включително мигрена и тензионно главоболие, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менструални болки, възпаление на гърлото, както и за облекчаване на неразположението при висока температура и болки при простудни - заболявалия.
    2,40 (BGN)
    РУВЕКСИН е лекарство с обезболяващо, противетемпературно и противовъзпалително действие. Той притежава и противосъсирващо действие, което се изразява в подтискане агрегацията (слепването) на тромбоцитите.

    РУВЕКСИН 325 мг таблетки*100

    РУВЕКСИН е лекарство с обезболяващо, противетемпературно и противовъзпалително действие. Той притежава и противосъсирващо действие, което се изразява в подтискане агрегацията (слепването) на тромбоцитите. РУВЕКСИН е показан за временно облекчаване на слаби до умерени болки, свързани с простуда, главоболие, зъбобол, мускулни болки, слаби артритни болки. При висока температура, за вторична профилактика при болни след прекаран инфаркт на миокарда, нестабилна стенокардия или преходни нарушения в мозъчното кръвообръщение.
    5,90 (BGN)
    Сиафен Дуо е комбиниран продукт за временно облекчаване на лека до умерена болка, дължаща се на мигрена, главоболие, болки в гърба, менструална болка, зъбобол, ревматични и мускулни болки, болки при артрит и симптоми на настинка и грип.

    СИАФЕН ДУО филмирани таблетки*10

    Сиафен Дуо е комбиниран продукт за временно облекчаване на лека до умерена болка, дължаща се на мигрена, главоболие, болки в гърба, менструална болка, зъбобол, ревматични и мускулни болки, болки при артрит и симптоми на настинка и грип.
    8,50 (BGN)
    Снимка на СИАФЕН суспензия 20 мг / мл 120 мл

    СИАФЕН суспензия 20 мг / мл 120 мл

    Сиафен перорална суспензия е противовъзпалително, болкоуспокояващо и температуропонижаващо лекарствено средство за употреба в детска възраст. Съдържа активното вещество ибупрофен, което е от групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС).
    7,10 (BGN)
    Снимка на СОЛПАДЕИН 12 капсули

    СОЛПАДЕИН 12 капсули

    Солпадеин се препоръчва за бързо облекчаване на средна до умерена болка, като главоболие, мигрена, зъбобол, стоматологични интервенции, например екстракция на зъб, ревматична болка, невралгия, възпалено гърло, болка при синуит и менструални и мускулни болки, както и за повлияване на високата температура и другите симптоми при простуда и грип.
    8,90 (BGN)