Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    Продукти маркирани с 'зъбобол'

    Преглед като Таблица Списък
    Подреди по
    Показвай на страница
    Paracedol kids съдържа активно вещество парацетамол с болкоуспокояващо и понижаващо температурата действие. Парацедол се прилага през устата и е предназначен за употреба в детска възраст. Облекчава болката при никнене на зъби, зъбобол и възпалено гърло и понижава температурата при настинки, грип и детски инфекции. Също така се препоръчва за понижаване на високата температура, появила се като реакция след ваксинация.

    ПАРАСЕДОЛ ЗА ДЕЦА 120 мг / 5 мл*120 мл

    Paracedol kids съдържа активно вещество парацетамол с болкоуспокояващо и понижаващо температурата действие. Парацедол се прилага през устата и е предназначен за употреба в детска възраст. Облекчава болката при никнене на зъби, зъбобол и възпалено гърло и понижава температурата при настинки, грип и детски инфекции. Също така се препоръчва за понижаване на високата температура, появила се като реакция след ваксинация.
    7,55 (BGN)
    Парацетамол е слаб до умерено силен аналгетик и антипиретик и се препоръчва за лечение на повечето болкови и фебрилни състояния, например главоболие, включително мигрена и тензионно главоболие, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менструални болки, възпаление на гърлото, както и за облекчаване на неразположението при висока температура и болки при простудни - заболявалия.

    ПАРАЦЕТАМОЛ Адифарм 500 мг таблетки*20

    Парацетамол е слаб до умерено силен аналгетик и антипиретик и се препоръчва за лечение на повечето болкови и фебрилни състояния, например главоболие, включително мигрена и тензионно главоболие, зъбобол, ревматични и мускулни болки, менструални болки, възпаление на гърлото, както и за облекчаване на неразположението при висока температура и болки при простудни - заболявалия.
    2,40 (BGN)
    РУВЕКСИН е лекарство с обезболяващо, противетемпературно и противовъзпалително действие. Той притежава и противосъсирващо действие, което се изразява в подтискане агрегацията (слепването) на тромбоцитите.

    РУВЕКСИН 325 мг таблетки*100

    РУВЕКСИН е лекарство с обезболяващо, противетемпературно и противовъзпалително действие. Той притежава и противосъсирващо действие, което се изразява в подтискане агрегацията (слепването) на тромбоцитите. РУВЕКСИН е показан за временно облекчаване на слаби до умерени болки, свързани с простуда, главоболие, зъбобол, мускулни болки, слаби артритни болки. При висока температура, за вторична профилактика при болни след прекаран инфаркт на миокарда, нестабилна стенокардия или преходни нарушения в мозъчното кръвообръщение.
    5,90 (BGN)
    Сиафен Дуо е комбиниран продукт за временно облекчаване на лека до умерена болка, дължаща се на мигрена, главоболие, болки в гърба, менструална болка, зъбобол, ревматични и мускулни болки, болки при артрит и симптоми на настинка и грип.

    СИАФЕН ДУО филмирани таблетки*10

    Сиафен Дуо е комбиниран продукт за временно облекчаване на лека до умерена болка, дължаща се на мигрена, главоболие, болки в гърба, менструална болка, зъбобол, ревматични и мускулни болки, болки при артрит и симптоми на настинка и грип.
    8,50 (BGN)
    Снимка на СИАФЕН суспензия 20 мг / мл 120 мл

    СИАФЕН суспензия 20 мг / мл 120 мл

    Сиафен перорална суспензия е противовъзпалително, болкоуспокояващо и температуропонижаващо лекарствено средство за употреба в детска възраст. Съдържа активното вещество ибупрофен, което е от групата на нестероидните противовъзпалителни средства (НСПВС).
    7,10 (BGN)
    ТАНТУМ ВЕРДЕ промивка за уста се прилага при болезнени възпаления и отоци в устната кухина и гърлото, като гингивит, стоматит, глосит, остра ангина и пародонтоза, както и фарингит и ларингит, преди всичко при простудни заболявания.

    ТАНТУМ ВЕРДЕ разтвор 0.15%*240 мл

    ТАНТУМ ВЕРДЕ промивка за уста се прилага при болезнени възпаления и отоци в устната кухина и гърлото, като гингивит, стоматит, глосит, остра ангина и пародонтоза, както и фарингит и ларингит, преди всичко при простудни заболявания. Други приложения са подпомагането на поддържащо неоперативно и екстрактивно стоматологично лечение, както и възпаления на лигавицата.
    15,10 (BGN)