Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    ХЮМЕКСГРИП таблетки ден*12 + капсули нощ*4

    Производител: URGO
    Humexgrip е комбиниран лекарствен продукт за краткотрайно лечение на простудни състояния, свързани с главоболие, повишена температура, запушен нос и прозрачна секреция от носа. Хюмексгрип предлага иновативен подход при простуда и грип, съдържа 12 таблетки за през деня и 4 капсули за през нощта.
    Складова единица: 22656
    9,99 (BGN)
    i h

    Хюмекс грип комбинира умело активните вещества в дневните и нощните приеми и е умело адаптиран към естествения човешки биоритъм. Дневната формула намалява болката, спира кихането и отпушва носа, намалява секретите. Нощната формула понижава температурата, намалява обема на лигавицата и има противоалергично действие, предразполагащо към сън. Разграничава се  с различен цвят на блистера дневните и нощните таблетки, елиминира възможността от неправилен или пропуснат прием.

    СЪСТАВ: 500mg/60mg таблетки + 500mg/4mg капсули

    Таблетки: Парацетамол 500mg/ Псевдоефедринов хидрохлорид 60mg (tablets: Paracetamol 500mg/ Pseudoephedrine hydrochloride 60mg)

    Капсули: Парацетамол 500mg/ Хлорфенаминов малеат 4mg (capsules: Paracetamol 500mg/ Chlorphenamine maleate 4mg)

    ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: За възрастни (над 15 години): по 1 таблетка (бяла): сутрин, обед и вечер по време на хранене; по 1 нощна капсула (синьо и бяло): преди лягане. Спазва се интервал от най-малко 4 часа между два приема. Да не се надхвърля максималната доза от 3 дневни таблетки и 1 нощна капсула за 24 часа.

    0.0 0
    Напиши отзив Затвори
    • Само регистрирани потребители могат да пишат отзиви
    *
    *
    • Лошо
    • Отлично
    *
    *
    *