Търси
Всички категории
    Menu Затвори

    ПарацетаМакс Експрес 500 мг филмирани таблетки*20

    Производител: TEVA
    ParacetaMax Express таблетки е с активната съставка парацетамол, който е обезболяващо лекарство и също така понижава температурата Ви, когато имате треска. ПарацетаМакс Експрес се използва за симптоматично лечение на лека до умерена болка и/или температура. Таблетка е с незабавно освобождаване и започва да действа на 10-та минута. ПарацетаМакс Експрес е показан при възрастни, юноши и деца на 6 и повече години.
    Складова единица: 50923
    2,90 (BGN)
    i h
    Доставка до
    *
    *
    Метод за доставка
    Име
    Очаквана дата на доставка
    Цена
    Няма опции за доставка

    СЪСТАВ: 500mg филмирани таблетки парацетамол (paracetamol)
    други съставки: калциев карбонат; повидон (К-25); кросповидон (тип В); алгинова киселина; колоиден, безводен силициев диоксид.

    ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: При хора ефикасността на парацетамол за обезболяване и сваляне на температурата е свързана с приложената доза. Пероралната доза се основава на възрастта и телесното тегло; обичайната единична доза е 10-15 mg/kg телесно тегло до максимум 60 mg/kg като обща дневна доза. Интервалът на дозиране зависи от симптомите и максималната обща дневна доза и при всички случаи трябва да е не по-малко от 4 часа.

    Опаковка : 20 филмирани таблетки

    0.0 0
    Напиши отзив Затвори
    • Само регистрирани потребители могат да пишат отзиви
    *
    *
    • Лошо
    • Отлично
    *
    *
    *